logo
logo
AI Products 

دستگاه سوییپر صنعتی

avatar
naabzisttt
دستگاه سوییپر صنعتی

سوییپر صنعتی چیست؟

دستگاه سوییپر صنعتی یا همان جاروب خیابانی که برای محوطه هایی همانند تمیز کردن پیاده رو ها، فضای پارک ها، فضای کارخانجات و محیط هایی که دارای فضای باز هستند، استفاده می شود. همچنین این دستگاه می تواند در شهرداری ها برای جمع آموری زباله و گرد و خاک استفاده شود.

دستگاه سوییپر صنعتی برای محوطه های باز کارخانجات و محیط های صنعتی طراحی شده است، به طوری که علی رغم حجم نسبتا کم خود و قابلیت مانور بسیار بالای آن دارای حجم مخزن 90 لیتری جمع آوری زباله می باشد، این دستگاه دارای دو برس کناری و یک برس اصلی داخلی می باشد و قابلیت تنظیم ارتفاع هر سه برس از طریق یک موتور هواکار مشترک انجام می شود.

قسمت های تشکیل دهنده اصلی دستگاه سوییپر صنعتی

از این دستگاه نظافت صنعتی به صورت معمول در فضا های که مسقف نیستن (فضا های باز) استفاده می شود.

البته از این دستگاه برای نظافت فضا های خیلی وسیع نظیر کارخانه های خیلی بزرگ و انبار های وسیع نیز با این که مسقف هستند اما استفاده می شود.

در همه ی مدل های گوناگون سوییپر صنعتی از بخش های زیر تشکیل شده است.

برس مرکزی: مهم ترین قسمت در عمل نظافت در دستگاه برس مرکزی است، این برس به شکل غلطک می باشد و اندازه آن بسته اندازه دستگاه است. هر آن چه که اندازه این برس بزرگ تر باشد کیفیت نظافت هم بهتر و بیشتر است. این برس با چرخش خود آلودگی ها و زباله ها را به سمت مخزن هدایت می کند.

برس جانبی: نحوه عملکرد این برس ها به این صورت است که آلودگی ها و زباله های خشک را به سمت برسی که در مرکز قرار دارد هدایت کنند و عملکرد مهم دیگر این برس های این است که کناره های دیوار ها و قسمت های زاویه دار را نظافت می کند. این برس ها به شکل دیسک می باشد و در یک یا هر دو سمت دستگاه قرار می گیرند.

منبع تغذیه: همان طور که از نام آن مشخص است وظیفه به حرکت در آوردن دستگاه و برس های آن را به عهده دارد. این دستگاه به دلیل این که اغلب در محیط های بزرگ و باز استفاده می شود منبع تغذیه آن غالبا با باطری یا سوخت های فسیلی است.

فیلتر: در دستگاه سوییپر صنعتی وظیفه تصفیه هوایی که از دستگاه خارج می شود به عهده فیلتر می باشد به این صورت که این قطعه مانع می شود که دوباره گرد و غبار از دستگاه خارج شود و هوا را آلوده کند.

مخزن: فضایی است درون دستگاه برای نگه داری و حمل زباله ها. این فضا در پشت برس مرکزی تعبیه شده است و اندازه و نحوه تخلیه آن بسته به نوع دستگاه می باشد.

ویژگی های سوییپر صنعتی

·       استفاده کامل از عناصر مکانیکی در دستگاه برای کاهش احتمال بروز خطاهای احتمالی

·  دارای دو برس کناری با قطر 45 سانتی متر که باعث افزایش عرض موثر دستگاه تا 125 سانتی متر شده است.

·  شاسی دستگاه ساخته شده از فولاد می باشد که باعث عدم آسیب رسیدن این دستگاه در کار در محیط های باز و نا هموار گردد.

·  این دستگاه قابلیت نظافت 7200 متر مربع در ساعت را دارد که با توجه به 4 باطری 6 ولت ، 270 آمپر قابلیت کار مداوم تا 5 ساعت بعد از هر بار شارژ را دارد.

·  دور برس میانی و اصلی این دستگاه 3000 دور در دقیقه می باشد که باعث می شود هر زباله های که در راه دستگاه باشد با قدرت بسیار به داخل مخزن دستگاه پرتاب شود.

مزیت های استفاده از دستگاه سوییپر صنعتی

از دستگاه سوییپر صنعتی (جاروب خیابانی) می توان به عنوان قدرتمند ترین دستگاه نظافت صنعتی که توانایی نظافت سطح وسیعی از محیط را در زمان کوتاهی دارا است.

از مهم ترین مزیت های استفاده از دستگاه نظافت صنعتی سوییپر این است که سبب افزایش راندمان کاری و افزایش سرعت انجام کارنظافت و هم چنین کاهش هزینه های مصرفی می شود.

نظافت در روش های سنتی که نه تنها باعث نمی شود که عمل نظافت صورت گیرد بلکه باعث می شود که بیشتر ذرات و غبار آلودگی در محیط پخش شود و این امر سبب آسیب به سلامتی فرد می شود اما سوییپر به دلیل داشتن موتور قدرتمند و مکش قوی همه آلودگی ها را از روی سطوح میزداید.

تمامی محصولات ارائه شده در شرکت تولیدی و صنعتی ناب زیست دارای گارانتی 1 الی 2 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد و این شرکت دارای بخش فنی - مهندسی مجهز و مجزایی برای ارائه خدمات پس از فروش می باشد.

برای آشنایی بیشتر با این محصولات و سایر محصولات مشابه می توانید با شرکت تولیدی ناب زیست تماس حاصل فرمایید و یا به وب سایت ناب زیست مراجعه کنید.

برای ثبت سفارش سپتیک تانک با ما در تماس باشید: 09128714670 – 02188721092 – 02188722027


collect
0
avatar
naabzisttt
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more