logo
logo
Sign in

اکسیژن ساز های صنعتی شرکت ازن استریل

avatar
oxygen
اکسیژن ساز های صنعتی شرکت ازن استریل

اکسیژن ساز صنعتیمولد اکسیژن چیست؟

یک ژنراتور اکسیژن از دو مخزن پر شده با یک غربال تشکیل شده است که غلظت 93 درصد اکسیژن را برای تمام تجهیزات موجود در محل شما که از اکسیژن استفاده می کنند فراهم می کند. ژنراتور اکسیژن از فناوری جذب نوسان فشار (PSA) برای تولید اکسیژن استفاده می کند. در طی این فرآیند، اکسیژن از اجزای موجود در هوا جدا می شود.


متمرکز کننده و ژنراتور، آیا آنها یکسان هستند؟

نه، در مورد تفاوت بین متمرکز کننده و ژنراتور سردرگمی زیادی وجود دارد، اما در کلینیک دامپزشکی باید تغییرات را در نظر گرفت. متمرکز کننده یک سیستم پزشکی کوچک برای استفاده شخصی است که هزینه کمتری نسبت به ژنراتور دارد. با این حال، یک متمرکز کننده را نمی توان در یک کلینیک دامپزشکی استفاده کرد، زیرا قدرت کافی برای تامین اکسیژن لازم برای تجهیزات را ندارد. برخلاف یک متمرکز کننده، یک ژنراتور 90 PSI تولید می کند که به شما امکان می دهد از شستشوی دستگاه بیهوشی خود استفاده کنید. مزیت دیگر ژنراتور مخزن آن است که در هنگام قطع برق همچنان به شما اکسیژن می دهد (اندازه مخزن در مدل های مختلف متفاوت است). با این حال، توصیه می کنیم در مواقع اضطراری یا برای مدت طولانی بدون برق، یک مخزن اکسیژن در دسترس داشته باشید


نیازهای خود را شناسایی کنید:

برای تجزیه و تحلیل بهتر مصرف اکسیژن، سعی کنید نیازهای آینده کلینیک خود را تجسم کنید و نه مصرف واقعی اکسیژن خود را. به عنوان مثال، آیا قصد دارید نقل مکان کنید، آیا انتظار دارید کلینیک خود را بزرگ کنید یا به زودی قصد خرید دستگاه بیهوشی، قفس اکسیژن یا انکوباتور دیگر را دارید؟ از آنجایی که دستگاه اکسیژن ساز طول عمر بالایی دارد، ضروری است که خرید خود را با در نظر گرفتن نیازهای کلینیک خود برنامه ریزی کنید.


اگرچه به ندرت اتفاق می افتد که همه تجهیزات شما به طور همزمان در حال استفاده باشند، اما باید حداکثر نیاز خود به اکسیژن را در هر زمان مشخص کنید. به این ترتیب، مطمئن خواهید شد که دستگاه اکسیژن ساز شما در مواقع اضطراری یا در مواقع شلوغ، اکسیژن کافی را تامین می کند.
collect
0
avatar
oxygen
guide
Zupyak is the world’s largest content marketing community, with over 400 000 members and 3 million articles. Explore and get your content discovered.
Read more